Hakkımızda

1985 yılından bugüne sizler için düşünüyor, üretiyor, çalışıyor ve geliştiriyoruz.

Geçmişten Bugüne

1985 yılında kurucumuz Yalçın Avcı tarafından Adana’da mobilya imalatı ile marka serüvenine başlayan Yonca Mobilya, bugün tüketici ihtiyaçlarına cevap veren farklı ürün gruplarıyla toplam 5000m2 üretim alanında hizmet vermektedir.

Üretiyoruz

Kendi sektöründeki teknolojik süreçlere adapte olan Yonca Mobilya, son teknoloji makine parkuru ile daha dayanıklı ürünler üreterek kullanıcı deneyimini gözetmeye devam etmektedir.

Geliştiriyoruz

‘’Gelişen takım, gelişen ürün’’ anlayışıyla üretimin her aşamasında yenilikçi üretim felsefesini gözeten Yonca Mobilya, Ar-Ge departmanı ile birlikte toplam kalite sistemi ve teknolojisini sürekli güncelleyerek varlığını günümüze taşımıştır.

Düşünüyoruz

’’Maksimum Kalite, Optimum Fiyat’’ politikası ile kaliteli ürünlerini kendi müşterisi ile bir araya getirerek önce müşterisini düşünen Yonca Mobilya, her alım grubuna özel kampanyaları ile müşterisini en çok düşünen, müşterileri tarafından da ilk akla gelen marka olmuştur.

Çalışıyoruz

37 yıldır ilk günkü heyecanı ve yaratıcılığıyla devam eden Yonca Mobilya, ürettikleri ile tüm dünyaya ulaşmaya ve daha konforlu bir dünya için üretmeye devam etmektedir.

Bugün

Kullanıcılarımızın değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, esnek yapımız ve yaratıcı çözümlerimizle ürettiğimiz ‘’kaliteli mobilyalarımızı’’ güler yüzlü hizmet anlayışımızla birlikte müşterilerimize sunarız.

Yarın

Yonca Mobilya’nın tecrübeli, güvenli ve yaratıcı hikayesini tüm dünyaya anlatmak, dünyanın ilk akla gelen mobilya markalarından biri olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Whatsapp
Merhaba
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilriz?