Değerlerimiz

1985 yılından bugüne sizler için düşünüyor, üretiyor, çalışıyor ve geliştiriyoruz.

Adalet

İş ilişkisi içerisinde olduğumuz tüm kesimlere eşit fırsatlar sunan bir şirket olarak faaliyetlerimizde yaş, ırk, inanç, ten rengi, cinsiyet, dil, uyruk, medeni durum, cinsel eğilim, siyasi görüş, engellilik veya din bazında herhangi bir ayrım yapmayız.

Çalışanlarımıza adil iş ortamında fırsat eşitliği sağlanması ve sürdürülmesi için çalışırız.

Dürüstlük

Çalışanlarımızla, Müşterilerimizle, Tedarikçilerimizle ve Hissedarlarımızla olan tüm ilişki ve süreçlerde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerimizdir.

Kurumsal Bütünlük, Tutarlılık Ve Tarafsızlık

Yonca Mobilya, iletişim içerisinde olduğu tüm paydaşlarına karşı istikrarlı bir duruş sergiler. Karşılıklı güvene dayanan iş modelini tarafsızlığıyla destekler, ayrım gözetmez, önyargılı davranışlardan kaçınır.

Güvenilirlik

Yonca Mobilya, hem şirket hem de çalışanları olarak, ilişki içerisinde bulunduğu tüm paydaşlar tarafından “Güvenilir Şirket”, “Güvenilir Kişi” olarak tanımlanmasını sağlayacak tüm gereklilikleri yerine getirir.

Kalite

Yonca Mobilya, kaliteli çalışan, kaliteli ürün, kaliteli kazanç felsefesi ile hareket ederek, kaliteli ticareti bir şirket politikasına dönüştürür.

İnovasyon

Yonca Mobilya, gelişmenin ve geliştirmenin ışığında, en yeni teknolojileri kullanır, alanında uyarlar ve yenilikçi tasarımlarla kullanıcılarına ulaşır.

Whatsapp
Merhaba
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilriz?